Potrzebowałam najlepszego domku góralskiego

Już od kilku lat marzyła nam się z mężem wigilia i sylwester w górach. W tym roku postanowiliśmy w końcu spełnić nasze marzenie. Jeszcze w październiku zaczęliśmy poszukiwania najlepszego miejsca na nocleg. Świetnie wiedzieliśmy, że jest to środek sezonu turystycznego, dlatego jeśli już teraz nie zarezerwujemy odpowiedniego miejsca, później będziemy mieć kłopot ze znalezieniem czegoś odpowiedniego.

Gdzie w Zakopanem znajdę domki góralskie?

Tym bardziej, że mieliśmy swoje wymagania. Przede wszystkim zależało nam na tym, aby trafić do prawdziwego góralskiego domku. Chcieliśmy bowiem poczuć tę świąteczną atmosferę w górach, a w sieciowych hotelach nie byłoby to do końca możliwe. Po krótkich poszukiwania wreszcie znaleźliśmy to, czego potrzebowaliśmy. Były to zdecydowanie najlepsze domki góralskie – Zakopane to miejscowość, w której się one znajdowały. To niewielkie domki, które można było wynająć krótko i długoterminowo w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Niedaleko znajdowały się piękne szlaki górskie, które można było przechodzić zimą, a także Krupówki. Właśnie na takim miejscu najbardziej nam zależało. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, kiedy okazało się, że cena za wynajem takiego domku za całe dwa tygodnie pobytu jest naprawdę bardzo niska, przystępna. Nie wahaliśmy się więc dłużej i wpłaciliśmy od razu całą kwotę.

Już wkrótce przekonaliśmy się, że to była bardzo dobra decyzja. Przede wszystkim dlatego, że domek okazał się naprawdę komfortowy. Posiadał on dwa duże pokoje, kuchnię oraz łazienkę. Wszystko do naszej wyłącznej dyspozycji. Bardzo dobrze nam się tam mieszkało. Najbardziej zadowoleni byliśmy z kominka w jednym pokoju, a także z pięknego widoku na góry, który mogliśmy codziennie podziwiać z okien w sypialni.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.domki-zakopane.eu!